Dalmatija - amžiną įkvėpimo!

Centrinė dalis Adrijos jūros pakrantėje, nuo prieplaukos į šiaurę iki Gradac pietuose, giliai parengtas pagal aplinkinių kalvų sijonai, su salomis ir dešimčių kilometrų akmenimis paplūdimiai serija, su žaliu sausumą toliau praturtina upių Jadro ir Cetina, yra turizmo sritis, su ilga ir turtinga praeitimi, istorija ir kultūra.

Neįprastas derinys natūralaus grožio praturtintas Antika, senosios-horvatų, romanų ir vietos liaudies architektūros, kuri atsispindi palei pakrantę ir salas mažų miestelių ir miestų centruose, svečiams siūlo daug galimybių įvairovė poilsio ir įdomus A Lulling tyla bet triukšminga Viduržemio jūros naktys suvynioti į šiltą vėjas iš pietų.
Tai, kas yra įprasta visa tai yra paprastas ir nuoširdų Sveiki siūlo savo šeimininkų, jų linksmas ir triukšmingas pobūdžio, ir jų atvirai noras pasiūlyti jų svečiai viską, kas geriausia.

Tai yra lobis, kuri negali būti supakuota į lagaminą, kai grįžta namo, tačiau ji bus užpildyti savo sielą, kol jūsų kito vizito į Adrijos širdyje - paskirties amžiną įkvėpimo!
Splito-Dalmatijos apskritis yra didžiausia Kroatijos apskrities kurių bendras plotas 14106.40 km2.

Geografiškai ji yra įsikūrusi centrinėje dalyje Adrijos jūros pakrantėje. Jis driekiasi nuo Vrlika į į toliausiai Kroatijos saloje Palagružy į šiaurės į pietus ir iš Marina vakaruose iki Vrgorac rytuose.

Splito-Dalmatijos apskritis sienos: Apskritis ribojasi šiaurėje su Bosnijos ir Hercegovinos Respublikoje, į rytus su Dubrovnikas-Neretva County, ir tai tęsiasi į pietus iki Kroatijos teritorinių vandenų ribos.

Apskrityje yra padalintas į tris geografines subvienetų:
• sausumą,
• pakrantės zona
• salos.

Sausumą, kontinentinėje dalyje apskrityje, yra kertasi kalnų, kad paleisti lygiagrečiai pakrantei. Teritorija retai apgyvendinta ir ekonomiškai prasta.
Pakrantės zonos daro siauras palei tarp kalnų ir jūros pakrantėje. Ši sritis yra labai urbanizuota ir ekonomiškai išsivysčiusi, palyginti su sausumą. Salos yra retai apgyvendintos, ekonomiškai labiau išsivysčiusios nei sausumą; Tačiau, dėl įvairių aplinkybių, jie patyrė nuolatinį emigracijai populiacijoje.

Saloje plotas apskrityje yra sudaryta iš 74 salų ir salelių 57 ir rifų. Dydis ir gyventojų stovi 5 salų, kurios Čiovo, Szolta, Brač, Hvar ir VIS; ir dar 6 apgyvendintos salos: Veli Drvenik Malis Drvenik Šv Klemensas, Scedro Bisevo ir Andrew.

Splito-Dalmatijos apskritis yra Adrijos tipo Viduržemio jūros klimatas, kurio pagrindiniai bruožai yra karštos ir sausos vasaros ir švelnios, drėgnos žiemos zonoje.

Regional Information
Area sq.km: 4,540
Population: 454,798
Member since: 2013
Recipes: 56
Business members: 42
Facebook Twitter