Pfalcas

Sveiki atvykę į Pfalz ir atmosferą kupiną tūkstantmečio istoriją ir kultūrą, kurioje praeitis yra raktas suprasti dabartį. Istoriją, kuri nueina į 500 BC, kai keltai pradėjo auginti vynuogių. Vėliau, pagal Romos taisyklė, ši praktika buvo toliau plėtojama, pertvarkytos ir racionalizuotos, todėl klojant už tai, kas šiandien yra viena iš Vokietijos pirmaujančių vyno regionų pamatus. Beveik 24.000 ha apsodinta vynuogynų ir daugiau nei 100 mln vynmedžiai paskirstoma per 85 kilometrų palei Pfälzerwald (Pfalz miško) plotą. Mūsų klimatas yra vienas iš mildest Vokietijoje, su išplėsta saulės spindulių poveikio (apie 2000 valandų per metus, apie 220 dienų per metus) ir kritulių labai daug žemiau šalies vidurkio.

Daugiau 15,000 ha laukų sodinami su daržovėmis, salotomis, bulvėmis ir šparagais. Nuo lauko iki stalo - tikras šūkis Pfalz. Maistas ir vynas - patiko kartu su šeima ir draugais, su jaukumu, kuri yra giliai įsišaknijusi mūsų kultūroje. Kaip yra daug vyno festivaliai ir dideli metiniai renginiai, pavyzdžiui, Vokietijos vyno karalienės karūnavimo, didelis Vokietijos vyno Derliaus šventė su savo šventinio parado, į wineFESTival, ir pasaulis didžiausia vyno festivalis - Bad Dürkheimer Wurstmarkt - visa tai atsitinka čia Pfalz!

Mūsų regionas sužavės jus su žavinga vaizdu į Reino slėnio ir begalinis biosferos rezervatas Pfalcas miške (didžiausia greta miško plotas Vokietija). Vasarą galite užuosti žolės, pavyzdžiui, rozmarinas, čiobreliai, šalavijai ir levandų lygumose ir pikantiškas aromatas spygliuočių miške derva. Po ilgo vaikščiojimo, trecking, dviračiais ar laipiojimo kelionės, jis gali būti nuostabiai sustoti vienoje iš daugelio miško kajutės ar tyrinėti istorinius miestų centrus.

Ar jums patinka atrasti tipiškų regioninių patiekalų, pavyzdžiui, įdaryta kiaulės skrandžio, Pfalz "kepenų dešra, kepenų kukuliai, šviežiai paruošta, dar mielių aromatu vyno kartu su tradicinių svogūnų pyragas, ar veikiau upscale haute cuisine - rasite visa tai čia. Ateik ir pasiimk, kas mūsų Virėjai turi pasiūlyti skonį. Jų aistra autentišką maistą, padarė ir su pačiais geriausiais, vietinių ir sezoninių ingredientų, pavyzdžiui, Kaštoniniai, moliūgų, šparagai, figos, braškės ar Pfälzer Grumbeer (bulvių), leis jums įsimylėti Pfalz. Atraskite tikrą Pfalz ir vežtis namo su jumis kulinarinius prisiminimus trukti ilgą laiką ...

Pfalcas galima lengvai pasiekti per Highway, autobusu ir traukiniu. Tai užtrunka apie 60 minučių, kad pas mus automobiliu nuo artimiausio oro uosto Frankfurte, Karlsruhe, Baden-Baden, ir Štutgarte.

Prašome naršyti mūsų puslapius ir rasti autentiškų gamintojų, ūkio parduotuvių, restoranų ir viešojo maitinimo įmonių, kurie atstovaudamas
Kulinarinio paveldo Pfalz

Regional Information
Area sq.km: 5,451 
Population: 1,400,000
Member since: 2015
Recipes: 11
Business members: 37
Homepage Facebook Twitter Instagram