Pfalca

Laipni lūdzam Pfalcas un atmosfēra pilna Millenary vēsturi un kultūru, kurā pagātne ir galvenais, lai izprastu tagadni. Vēsture, kas iet atpakaļ uz 500 BC, kad ķelti sākās audzēšanu vīnogulāju. Vēlāk, zem Romas varas, šī prakse tika attīstīta tālāk, reorganizēt un racionalizēt, tādējādi liekot pamatus, kas šodien ir viens no Vācijas vadošajiem vīna reģioniem. Gandrīz 24.000 hektāri apstādīti ar vīna dārziem un vairāk nekā 100 miljonus vīnogulāji sadalīti platība ir 85 kilometru gar Pfälzerwald (turpmāk Pfalca mežu). Mūsu klimats ir viens no maigākais Vācijā, ar ilgāku saules gaismas iedarbības (aptuveni 2000 stundas gadā, apmēram 220 dienas gadā), kā arī nokrišņu ļoti zem valsts vidējā rādītāja.

Vairāk nekā 15.000 hektāri lauki ir apstādīta ar dārzeņiem, salātiem, kartupeļiem un sparģeļiem. No fermas līdz galdam - patiess saukļa Pfalz. Pārtika un vīns - baudīt kopā ar ģimeni un draugiem, kā mājīgumu, kas ir dziļi iesakņojies mūsu kultūrā. Tā kā ir daudz vīna festivāli un lielie ikgadējās notikumi, piemēram, kronēšana Vācijas vīna karaliene, liela Vācijas Vīna Ražas svētki ar savu svētku parāde, kas wineFESTival, un pasaules lielākais vīna festivāls - Bad Dürkheimer Wurstmarkt - tas viss notiek šeit Pfalcas!

Mūsu reģionā būs apburt jums ar tās burvīgajām skatu uz Reinas ieleju un nebeidzamu biosfēras rezervāts Pfalcas mežu (lielākais pieguļošā meža platība Vācijā). Vasarā var saost garšaugus, piemēram, rozmarīns, timiāns, salvija un lavandas ar līdzenumiem un pikantiem aromātiem sveķiem skujkoku mežā. Pēc garas pārgājienu, trecking, riteņbraukšanas vai kāpšanas ekskursijām, tas var būt lieliski apstāties pie viena no daudzajiem meža kajītēs vai izpētīt vēsturisko pilsētas centru.

Vai jūs gribētu atklāt tipiskus reģionālos ēdienus, piemēram, pildījumu cūkas kuņģī, ka Pfalca "aknu desas, aknu kotletes, svaigi novākto, vēl rauga vīnu kopā ar tradicionālo sīpolu pīrāgu, vai drīzāk upscale Haute virtuvi - jūs atradīsiet to visu šeit. Nāc un saņemt garšu, ko mūsu pavāri ir piedāvāt. Viņu kaislība uz autentisko ēdienu, izgatavoti un ar labākajiem vietējiem un sezonas sastāvdaļām, piemēram, kastaņu, ķirbju, sparģeļiem, vīģes, zemenes vai Pfälzer Grumbeer (kartupeļu), dos jums iemīlēties ar Pfalcas. Atklājiet reālo Pfalca un veikt mājās ar Jums kulinārijas atmiņas ilgs ilgu laiku ...

Pfalz var viegli sasniegt, izmantojot šosejas, autobusu un vilcienu. Tas aizņem apmēram 60 minūtes, lai nokļūtu līdz mums ar automašīnu no tuvākajām lidostām Frankfurtē, Karlsruhe, Baden-Baden, un Štutgartē.

Lūdzu pārlūkojiet mūsu lapas un atrast autentisku ražotājiem, lauksaimniecības veikali, restorāni un ēdināšanas iestādes, kas ir kas pārstāv
Kulinārijas mantojums Pfalcas

Regional Information
Area sq.km: 5,451 
Population: 1,400,000
Member since: 2015
Recipes: 11
Business members: 37
Homepage Facebook Twitter Instagram