Далмація - вічним джерелом натхнення!

Центральна частина Адріатичного узбережжя, від пристані на півночі до Градац на півдні, глибоко звернено під спідниці на навколишні гори, з серією островів і десятки кілометрів галькових пляжів, із зеленим глибинки збагачений річок Ядро і Цетіне, це туристична зона з довгою і багатою традиції, історії та культури.

Незвичайне поєднання природної краси збагачується античної, старий-хорватською, романського та місцевої народної архітектури, яка відбивається на узбережжі і островах в малих містах та міських центрах, пропонує своїм гостям різноманітні можливості для відпочинку і розваг, А усипляння мовчання але також галасливі середземноморської ночі, загорнуті в теплий вітер на півдні.
Те, що є загальним для всіх це проста і теплим серцем вітати пропонують хостів, їх веселий і галасливий природи, і їх неприхованим бажанням запропонувати своїм гостям все найкраще.

Це скарб, який не може бути упакований у валізу, коли повертався додому, але це не буде заповнити вашу душу до наступного візиту в центрі Адріатичного моря - місце вічної натхнення!
Спліт-Далмація округу є найбільшим хорватський графство з площею 14106.40 км2.

Географічно він розташований в центральній частині Адріатичного узбережжя. Вона простягається від Врліка на півночі до найдальшої хорватському острові Палагружа на півдні, і від Марина на заході до Vrgorac на сході.

Спліт-Далмація кордону: Окружні кордону на півночі з Республікою Боснії і Герцеговини, на сході з Дубровник-Неретва округу, і це йде на південь до межі територіальних вод хорватських.

Графство ділиться на три географічних підрозділів:
• внутрішні райони,
• прибережна зона
• острова.

Тильна в континентальній частині країни, перетинають гори, які працюють паралельно берегової лінії. Область малонаселена і економічно бідних.
Прибережна зона робить вузьку смужку уздовж узбережжя між гірськими хребтами і морем. Цей район є вельми урбанізованим і економічно розвиненою в порівнянні з внутрішніми районами. Острови малонаселених, економічно більш розвинені, ніж внутрішні райони; Однак, в силу різних обставин, вони пережили постійне еміграції населення.

Площа острова округу складається з 74 островів і острівців і 57 рифів. Розмір і населення складає 5 островів, які Чіово, Шолта, Брач, Хвар і Віс; і ще 6 населених островів: Вели Дрвенік Малі Дрвенік Климент, Šcedro Бішево і Санкт-Ендрю.

Спліт-Далмація округу знаходиться в зоні типу Адріатичному середземноморським кліматом, основні риси жарким і сухим літом і м'якою, вологою зимою.

Regional Information
Area sq.km: 4,540
Population: 454,798
Member since: 2013
Recipes: 56
Business members: 42
Facebook Twitter