Фальц

Ласкаво просимо в Пфальці і атмосфері, повній тисячолітньої історії і культури, в якій минуле є ключем до розуміння справжнього. Історія, яка сходить до 500 р до н.е., коли кельти почали обробляти виноградну лозу. Пізніше, під римським пануванням, ця практика отримала подальший розвиток, реорганізація та раціоналізувати, тим самим закладаючи основи для того, що сьогодні є одним з провідних виноробних регіонів Німеччини. Майже 24,000 гектарів засаджені виноградниками і більше 100 мільйонів виноградних лоз поширюються на площі 85 кілометрів уздовж Pfälzerwald (Пфальц лісу). Наш клімат є одним з найбільш м'яких в Німеччині, з подовженим впливом сонячного світла (близько 2000 годин на рік, близько 220 днів на рік) і кількість опадів дуже нижче середнього по країні.

Більш 15,000 гектарів полів посаджені овочі, салати, картопля і спаржу. Від ферми до столу - істинний гасло в Пфальці. Їжа та вино - насолоджувалися разом з сім'єю і друзями, в затишку, яка глибоко вкоренилася в нашій культурі. Як є численні винні фестивалі і великі щорічні заходи, такі як коронації німецького вина королеви, великий німецький винний фестиваль врожаю зі святкового параду, в WineFestival і найбільшого світового фестивалю вина - Бад Dürkheimer Wurstmarkt - це все відбувається тут, в Пфальці!

Наш регіон зачарує вас своїм чарівним видом на долину Рейну і нескінченний біосферний заповідник Пфальце лісу (найбільший район прилеглий ліс Німеччини). У літню пору ви можете відчути запах трави, як розмарин, чебрець, шавлія і лаванда в рівнинних і пряними ароматами смоли хвойних дерев в лісі. Після довгих піших прогулянок, їзди на велосипеді, верхи або сходжень, це може бути чудово зупинитися на одному з численних лісових кают або для вивчення історичних центрів міста.

Незалежно від того, як ви відкрити для себе типових регіональних страв, таких як шлунок, фаршированих свинячого, в Пфальці »ліверна ковбаса, фрикадельки печінки, свіжозібраному, ще дріжджове вино разом з традиційним цибулею пирогом, або досить висококласними Haute кухнею - ви знайдете все це тут. Приходьте і отримаєте смак того, що наші кухарі можуть запропонувати. Їх пристрасть до справжньої їжі, зроблена з і з самим кращими місцевими та сезонними інгредієнтами, такі як каштан, гарбуз, спаржа, інжир, полуниця або Pfälzer Grumbeer (картопля), змусить вас закохатися в Пфальці. Відкрийте для себе справжню Pfalz і взяти з собою додому кулінарні спогади тривати протягом довгого часу ...

Фальц можна легко дістатися по шосе, автобус і поїзд. Вона займає близько 60 хвилин, щоб дістатися до нас на машині з найближчих аеропортів у Франкфурті, Карлсруе, Баден-Бадені та Штутгарті.

Будь ласка, перегляньте наші сторінки і знайти справжні виробник, ферми, магазини, ресторани і провізію, які представляючи
Кулінарна спадщина Пфальце

Regional Information
Area sq.km: 5,451 
Population: 1,400,000
Member since: 2015
Recipes: 11
Business members: 37
Homepage Facebook Twitter Instagram