Pfalz

Tere tulemast Pfalz ja atmosfääri täis tuhandeaastane ajalugu ja kultuuri, milles varem on võti mõistmaks kohal. Ajalugu, mis ulatub tagasi 500 eKr, kui keldid hakkasid kultiveerimismaterjali viinapuu. Hiljem all Roman reegel, selle eesmärgiks oli edasi arendada, ümber struktureerida ja ratsionaliseerida, luues seega aluse, mida on täna üks Saksamaa juhtivaid veini piirkondi. Ligi 24.000 hektarit istutatud viinamarjaistanduste ja üle 100 miljoni viinapuud jaotunud pindala 85 kilomeetri mööda Pfälzerwald (Pfalz metsa). Meie kliima on üks mildest Saksamaal, laiendatud päikesevalguse (umbes 2000 tundi aastas, umbes 220 päeva aastas) ja sademeid väga palju alla keskmise.

Üle 15,000 hektarit väljad on istutatud köögiviljad, salatid, kartulid ja spargel. Talust tabelis - tõeline loosung Pfalzis. Toit ja vein - nautida koos pere ja sõpradega, õdusust, et on sügavalt juurdunud meie kultuuri. Nagu on palju veini festivalid ja suur aastas sündmused, näiteks kroonimine Saksa Vein Queen, suur Saksa Vein Harvest Festival tema pidulik paraadi wineFESTival ja maailma suurim veini Festival - Bad Dürkheimer Wurstmarkt - see kõik juhtub siin Pfalz!

Meie piirkonnas on vaimustama teid oma võluv vaade Reini org ja lõputu biosfääri kaitsealana Pfalzi metsa (suurim külgnevas metsaala Saksamaa). Suvel saate lõhn maitsetaimed nagu rosmariin, tüümian, salvei ja lavendel tasandikel ja vürtsika aroomi vaik okaspuude metsas. Pärast pikka matka, trecking, jalgrattasõit või ronimine ekskursioonid, see võib olla imeliselt peatu üks paljudest jahionnidesse või uurida ajaloolise linna keskused.

Kas soovite, et avastada tüüpilisi piirkondlikke roogasid, nagu täidisega sea magu, Pfalz "maksa vorsti, maksa lihapallid, värskelt korjatud, ikka pärmi veini koos traditsioonilise sibul pirukas, või pigem Kallis Haute cuisine - leiad seda kõike siin. Tule ja saada aimu sellest, mida meie kokad on pakkuda. Nende kirg autentne tehtud toidu ja väga heade kohalike ja hooajalisest toorainest, nagu kastan, kõrvits, spargel, viigimarjad, maasikad või Pfälzer Grumbeer (kartul), teeb su armuda Pfalz. Avasta tõeline Pfalz ja koju teiega kulinaarse mälestused kesta kaua ...

Pfalz pääseb kergesti kaudu maanteel, bussi ja rongiga. See võtab umbes 60 minutit, et saada meile autoga lähima lennujaama Frankfurt, Karlsruhe, Baden-Baden, ja Stuttgart.

Palun lugege meie lehekülge ja leida autentne tootjate, talu kauplused, restoranid ja toitlustusettevõtted, kes on esindav
Kulinaaria pärandi Pfalz

Regional Information
Area sq.km: 5,451 
Population: 1,400,000
Member since: 2015
Recipes: 11
Business members: 37
Homepage Facebook Twitter Instagram